Sophomore
Sophomore

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 369

PostWysłany: Pią 22:08, 27 Lip 2012    Temat postu: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Temat poświęcony wszystkim oprócz koszykówki

Jako, że w innym dziale można pogadać w podobnym temacie tylko o koszu to postanowiłem tutaj wrzucić temat o wszystkim innym, czyli:
-szansach Polaków na medale,
-startach Polaków,
-waszych pewniakach na medale,
-wielkich wydarzeniach na tych IO.

Dziś rozpoczęły się Igrzyska. Nie oglądałem ani urywka ceremonii otwarcia. Nie lubie takich rzeczy.

Nieformalnie Igrzyska już trwają, wczoraj grali piłkarze. Troche to dla mnie niezrozumiałe, dlaczego reprezentacje w kosza wystawiają gwiazdy, siatkówka też mocno obsadzona, a w piłkę nożną grają piąte składy?

Na co ja liczę? Że klasę pokażą nasi lekkoatleci jak Majewski, że siatkarze dojdą na sam szczyt, że będą jakieś niespodzianki, że nie będziemy musieli czekać tydzień na pierwszy medal tak jak to ostatnio bywało.

Poza tym czekam na porywające biegi np. Usaina.

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 23:07, 27 Lip 2012    Temat postu: Re: Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

Montana napisał:

W reprezentacji olimpijskiej w nogę tylko trzech zawodników może być dowolnego wieku. Reszta to obowiązkowe U-23. Ciężko znaleźć skład pełen gwiazd w tym wieku Wink

Nasi siatkarze są obecnie w świetnej formie, możemy realnie myśleć o złocie olimpijskim. Będę trzymał kciuki.

Ostatnio zmieniony przez LukiSacz dnia Pią 23:07, 27 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Sob 9:19, 28 Lip 2012    Temat postu:

THX za info Smile bo za bardzo nie rozumiałem czemu tak jest.

No ja już czekam na pierwszy mecz Polaków z Włochami jutro chyba o 21:00 Smile W zeszłym roku graliśmy z nimi 3 razy. Dwa razy przegraliśmy 0:3 a raz wygraliśmy 3:2. Ogólnie mamy chyba pozytywny bilans patrząc historycznie na rywalizację.

PostWysłany: Sob 10:52, 28 Lip 2012    Temat postu:

Wątpię żeby Bułagarzy coś ugrali, raczej Rosjanie, Amerykanie, którzy zawsze są groźni na wielkich imprezach, i oczywiście Brazylijczycy, nie skreślajcie ich za szybko.

PostWysłany: Sob 16:35, 28 Lip 2012    Temat postu:

Srebro Bogackiej to dla mnie ogromne zaskoczenie. Lubię takie powody do radości Wink. Pierwsze zawody i od razu medal dla Polski.Przez jakiś czas byliśmy nawet na drugim miejscu w klasyfikacji medalowej, ale już się to zmieniło Razz. Zawiodła mnie totalnie Gruchała, która odpadła już na starcie...

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 10:08, 29 Lip 2012    Temat postu:

Dokładnie tak Wink

Polska czwórka wioślarzy wagi lekkiej odpadają z igrzysk. Aż przykro było patrzeć, jak przypłynęli ostatni ze stratą prawie całej długości łódki do Czechów. Drudzy Włosi, pierwsi Amerykanie.

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 17:05, 29 Lip 2012    Temat postu:

Radwańska odpada w pierwszej rundzie, piąte miejsce Zagrodnika (przegrana walka o brąz), Wang Zengyi przegrywa 4 sety z rzędu z 50-latkiem i roztrwania 3-setową przewagę. Brawo Polacy! Aż mnie chuj strzela...

airmax
Hall of Famer

Posty: 2522

Pomógł: 16 razy

PostWysłany: Nie 18:15, 29 Lip 2012    Temat postu:

Z tym, że Zagrodnik powinien walkę wygrać. On nie przegrał z japońcem tylko z sędziami bocznymi.

W "pingla" sam sporo gram i dziwiłem się jak można roztrwonić taką przewagę wygrywając wcześniej spokojnie 3 sety. Teraz gra Partyka, pierwszy set dla Polki. I brawo bo, z defensywnymi graczami gra się naprawdę ciężko i trzeba każdą piłkę uderzać w maksymalnym skupieniu.

A dla Radwańskiej myślę, że przeszkodził ten zachwyt w Polsce i te słodzenie od polskich mediów. Oby odwrotny wynik był u siatkarzy, w których mocno wierzę i trzymam kciuki.

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 18:30, 29 Lip 2012    Temat postu:

airmax napisał:

W swoim poście wcale nie twierdziłem, że to jego wina, że przegrał. Po prostu krew mnie zalewa jak patrzę na to, co się dzieje z polakami. Jak nie 'chorąży' odpadający w 1. rundzie z notowanym 20 miejsc niżej przeciwnikiem, albo wioślarze z nadwagą, to zawodnik skrzywdzony przez sędziów.

Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Nie 20:23, 29 Lip 2012    Temat postu:

Radwańska nie zachwyciła :/ spodziewałem się czegoś więcej po finalistce Wimbledonu, po osobie, która na tych samych kortach parę dni wcześniej szła od zwycięstwa do zwycięstwa... Presja? Ona jest profesjonalistką, więc nie powinna tak brać do siebie tych "zachwytów" Smile

Teraz trza oglądać siatkarzy Smile

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 20:32, 29 Lip 2012    Temat postu:

Póki co 0:1. Niby w razie porażki tragedii by nie było, są jeszcze inne mecze grupowe. Warto jednak byłoby zwyciężyć i pokazać, że nie wolno nas lekceważyć Wink

Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Nie 21:00, 29 Lip 2012    Temat postu:

1:1 Smile drugi set o niebo lepiej. Dobrze, że pierwszy mecz w sumie z najgroźniejszym rywalem w grupie.

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 21:07, 29 Lip 2012    Temat postu:

Zaskakuje mnie ilość pomyłek sędziego. Co prawda niektóre pomyłki były na naszą korzyść, ale patrząc obiektywnie, to sędziowanie jest na dość słabym poziomie, przynajmniej w tym spotkaniu.

Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Nie 21:53, 29 Lip 2012    Temat postu:

W czwartym secie Polacy dokonali egzekucji Smile Jak najbardziej zasłużona wygrana 3:1 i jedziemy dalej Smile Teraz we wtorek Bułgaria, z którą ostatnio wygraliśmy 3:0 Smile

LukiSacz
Starter
Starter

Posty: 889

PostWysłany: Nie 21:56, 29 Lip 2012    Temat postu:

Z każdym setem coraz lepsza gra. A czwarty to już totalny pogrom Very Happy Jak pokonamy Bułgarię, to można być niemal pewnym, że w grupie będzie miejsce pierwsze, bo reszta reprezentacji to bolki w porównaniu do nas Wink

airmax

Posty: 2522

PostWysłany: Nie 22:11, 29 Lip 2012    Temat postu:

Polacy złoili dupska makaronom. I bardzo dobrze. 4 set to pogrom. Pozostałe (z wyjątkiem pierwszego) również pod nasze dyktando. Elegancko!

BlackMamba

Posty: 2614

PostWysłany: Pon 7:10, 30 Lip 2012    Temat postu:

Pierwszy set trzeba im wybaczyć, trema nie omija nikogo, a my mieliśmy dużo debiutantów na igrzyskach. Później jak się ogarnęli to grali swoja siatkówkę. Nie chcę zapeszać, ale jestem bardzo spokojny o naszą grę. Widać, że my wszystko kontrolujemy. Wczoraj zawodziła zagrywka, ale daliśmy radę w innych rzeczach. Trema Żygadło minęła szybko i był gotów wystawiać takie piły jakich oczekiwali nasi atakujący. Blok niezawodny, jak zawsze. Poświęcenie w akcjach gdy był już mecz rozstrzygnięty godne pochwały.

Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Pon 14:22, 30 Lip 2012    Temat postu:

Poza tym siatkarze sami mówili po meczu że czuli się jakby grali w Polsce - masa polskich kibiców na hali, transparenty, doping. Oby tak dalej - gramy u siebie Wink

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LA Lakers Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)