Los Angeles Clippers - amerykański koszykarski klub grający w lidze NBA. Założony w 1970 klub, początkowo występował jako Buffalo Braves, od 1978 do 1984 z kolei jako San Diego Clippers, a od 1984 już jako Los Angeles Clippers.

Liga: National Basketball Association, Konferencja Zachodnia, Pacific Division
Stroje:

Największa gwiazda: Chris Paul

Aktualny skład + kontrakty:

Mecze z LAL:

Ostatnio zmieniony przez BlackMamba dnia Wto 17:21, 29 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
lewy
Sophomore
Sophomore

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 274

PostWysłany: Wto 14:26, 29 Paź 2013    Temat postu:

Sam nie mogę uwierzyć, że to już dziś. Niestety nie spodziewam się korzystnego wyniku. Ba, spodziewam się na nasze nieszczęście sromotnej porażki, aczkolwiek zawsze pozostaje mieć nadzieje i wierzyć.

PostWysłany: Wto 15:40, 29 Paź 2013    Temat postu:

No, jeszcze niedawno dumałem kiedy się zacznie a tu nagle raz 2 i już TIP OFF!

Jutro mam dużo trudnych zajęć na uczelni, jak wstanę o 6 to wrócę o 18 ale kurcze korci mnie by patrzeć. Teraz sprawa taka - mecz o 3:00 czy 2:00 bo chodzi mi o tą sprawę z zmianą czasu.

Realistycznie, mecz w dupę CP3 odpali, ale i tak wierzy się w wygraną.

Ostatnio zmieniony przez Cisza dnia Wto 15:40, 29 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 21:22, 29 Paź 2013    Temat postu:

Gdy wstanę rano, to pewnie porażka nie będzie dla mnie zaskoczeniem. Jestem tylko ciekaw postawy poszczególnych graczy i pomysłu na mecz trenera D Wink

PostWysłany: Śro 0:31, 30 Paź 2013    Temat postu:

Ale jakby tak sklepać Clips to by była radocha... Realia są jednak takie: bez Kobego, bez szans. Zobaczy się rano.

Darek
Starter
Starter

Posty: 1185

Skąd: Konina/Katowice

PostWysłany: Śro 6:15, 30 Paź 2013    Temat postu:

Co prawda mecz się jeszcze nie zakończył, ale chyba można już świętować zwycięstwo.

Ławka zagrała świetnie - 36 pkt w 4 kwarcie. Swietnie Farmar i Henry, Wes przebudził się w 4 kwarcie w ataku, a i w zestawieniu z Hillem w obronie dawał radę i przyczynił się do największego runu, który trwał prawie calą 4 kwartę. Brawo dla Mike'a, że nie bawił się w powroty gwiazd widząc dobrą formę ławkowiczów.

PostWysłany: Śro 6:16, 30 Paź 2013    Temat postu:

No to mamy radochę wielką Smile Ławka rozniosła Klipsów w q4, aż miło się oglądało naszych chłopaków. Niesamowita 2 połowa Hill'a, Farmar'a i Henry'ego. Mina Doc'a po meczu - bezcenna Very Happy

Maury
Sophomore
Sophomore

Posty: 277

PostWysłany: Śro 6:23, 30 Paź 2013    Temat postu:

Kto nie oglądał niech żałuje. Generalnie najlepszy mecz ze wszystkich dzisiejszych. Przez 3 kwarty grali łeb w łeb. Natomiast kwarta numer 4 to popis ławki. Gdyby grali rok temu cały czas jak w końcówce dzisiaj to murowane finały. Życiowy mecz Henrego. Ogólnie nie spodziewałem się po nim wiele a tu proszę bardzo. Gasol na początku grał ładnie nie licząc paru strat. SwagyP całkiem nieźle ale stać go na więcej. Według statystyk słabe indywidualne zawody rozegrał Johnson bo z pola miał ledwo 1/11 ale warto zaznaczyć że między innymi on przebywał na boisku kiedy odskoczyliśmy w 4 kwarcie. Wiem, że to na razie jeden mecz i nie ma co się napalać na kolejne ale bardzo cieszę się że wytrzymałem całą noc i dotrwałem do derbów LA.

airmax
Hall of Famer

Posty: 2522

Pomógł: 16 razy

PostWysłany: Śro 6:58, 30 Paź 2013    Temat postu:

Ja pierdziele. W końcu chyba mamy znowu ławkę. hehe. Byłem pewny, że dostaniemy po dupie, a tu proszę.

Świetny mecz ławki był decydujący. Brawo chłopaki.

Obiuankenobi
All-star
All-star

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1265

PostWysłany: Śro 7:02, 30 Paź 2013    Temat postu:

MDA ma tylu ludzi w rotacji, że granie naszą s5 po 20-25 min. wcale nie musi wpłynąć negatywnie na wyniki. Zwłaszcza, że zmiennicy rzeczywiście robią dobrą robotę w obronie zwłaszcza. Dopisuję brawa dla Wesa, statystycznie słabo ale na boisku z nim (i on sam) wyglądało dobrze. Taktyka MDA oznaczać będzie te 10 rzutów więcej od przeciwników i nawet na 40% skuteczności będzie można wygrywać mecze.

Kiedy ostatnio Lakers oddali 93 rzuty z gry i ich ławka rzuciła 76 pkt.?

edit: dobra mam. Ostatnio ławka Lakers rzuciła tyle punktów w 1988 r. (grali wtedy m. in. Jabbar, Magic, AC Green, Worthy... nice) Smile

Ale mimo wszystko dziwnie się ogląda Lakersów w tym systemie, muszę się do tego przyzwyczaić. Smile
I nie podniecajmy się za bardzo, to tylko jeden mecz. Ale fajnie było widzieć miny Doca i Clippersów mówiące WTF?!

Ostatnio zmieniony przez Obiuankenobi dnia Śro 7:48, 30 Paź 2013, w całości zmieniany 1 raz
zajac
Rookie
Rookie

Posty: 94

PostWysłany: Śro 8:15, 30 Paź 2013    Temat postu:

O curwa, ale kyrk. Z najwyższą przyjemnością odszczekuję wszystko co wcześniej napisałem. Nie idę do roboty, piję do wieczora. So whats up Doc jak powiedział królik Bucks.

All-star
All-star

Posty: 1265

PostWysłany: Śro 8:17, 30 Paź 2013    Temat postu:

Doc po meczu: Mike did a great thing, he didn't bring his starters back in. There was a point where I was thinking, ‘Please bring them back in.'

Heh. Kto by pomyślał, że jakiś trener będzie po cichu liczył, żeby MDA wrzucił starterów do gry bo to jedyna szansa na wygranie meczu.