PostWysłany: Pon 9:18, 14 Sty 2013    Temat postu:

Kobe 28 minut, 23 pkt z 14 rzutów. W to mi, ku...a graj!

Pau z ławki to pomysł niezły sportowo, ale 19 mln $ na ławce i wtedy góra 15 min na C (a może w ogóle) to przegięcie. No i pytanie jak on sam to zniesie, bo ostatnio wszystko bierze bardzo do siebie i wpływa to mocno na jego grę.
Jednak młody Buss powiedział ostatnio, że Pau zostanie do końca sezonu choćby nie wiem co. Że niby bardzo liczą na niego.

I bez podniety Panowie, to tylko Cleveland, w których 25 minut grał Luke. To nie może być poważna drużyna Wink Ale atmosfera od razu inna.

cougar
Sophomore
Sophomore

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 317

PostWysłany: Pon 10:23, 14 Sty 2013    Temat postu:

Tak patrzę na minuty gry poszczególnych zawodników i dochodzę do wniosku że albo MDA zmądrzał albo dostał niezłą zjebę od Bussa, bo gołym okiem widać że poszerzył rotację i ławka gra dużo więcej minut. Meczu nie widziałem, cieszy zwycięstwo, martwi ilość strat. Ciekawi mnie jak zagramy nastepny mecz z duzo lepszym rywalem. Tak myślę, że tym winem MDA uratował na jakis czas swoją posadę.

BlackMamba

Posty: 2614

Pomógł: 20 razy

PostWysłany: Pon 10:34, 14 Sty 2013    Temat postu:

Heh przecież ona nawet zagrożona nie była i nie jest Smile Buss się wypowiada jasno, zmian nie będzie w najbliższym czasie. To może być zasłona pod wymiany, ale zmian na stanowisku trenera na pewno nie będzie teraz. Buss się martwi, ale nie zamierza nic na gorąco podejmować.

Co do meczu, mniej minut naszych, bo i zwycięstwo było pewne praktycznie już po pierwszej kwarcie. Cavs nie byli w stanie nam zagrozić, więc i nasza ławka sobie pograła. Świetna skuteczność, martwią straty, ale ostatnio było zdecydowanie lepiej z nimi, więc to może tylko przypadek.

PostWysłany: Pon 11:33, 14 Sty 2013    Temat postu:

Zauważyliście statystykę oddanych rzutów ? 69-95 na korzyść Cavs i mimo to ponieśli tak wysoką porażkę Very Happy

Cegielnia...xD

Mam nadzieję, że to będzie początek czegoś dobrego, widać już chemię , szczególnie między Nashem a Howardem, Kobe również zaczyna się świetnie rozumieć z nimi na boisku...Clark świetny. Zdecydowanie powinien wchodzić w S5, a Gasol zaczynać na ławce, chuj, że 19mln, ale lepiej żeby te 19mln grało z lawki i awansować do PO, niż zeby grał w S5 i tam nie awansować...

Cała ławka miała dziś dobry dzień, powinni co mecz dostawać takie minuty, inaczej ktoś z s5 co kilkanaście meczy będzie łapał kontuzje...

PostWysłany: Pon 12:56, 14 Sty 2013    Temat postu:

Clark do kiedy ma umowe??Pomysł Gasola na lawce jest dobry i jestem za,ale czemu Meeks tak mało dostał min to ja nie rozumiem

Bo kaleczy obronę.

A Clark to słabsza wersja Odoma w ostatnich meczach normalnie. Kontrakt kończy się po tym sezonie.

Ostatnio zmieniony przez Golden Boy dnia Pon 13:35, 14 Sty 2013, w całości zmieniany 1 raz
Montana
Sophomore
Sophomore

Posty: 369

PostWysłany: Pon 16:02, 14 Sty 2013    Temat postu:

No i w końcu zwycięstwo... wypadało wygrać ten mecz. Momentami wyglądało to dosyć znośnie, szybkie wymiany piłek, dobra skuteczność rzutów za 3 (Jamison 4-5, Kobe 3-4), Nash wjeżdżał pod kosz i podawał. Zobaczymy co dalej.

Mareczqqq
Rookie
Rookie

Posty: 157

PostWysłany: Pon 16:23, 14 Sty 2013    Temat postu:

oby obrona wyglądała coraz lepiej bo dziś już była czego nie można było powiedzieć o poprzednich meczach

All-star
All-star

Posty: 1265

PostWysłany: Pon 16:34, 14 Sty 2013    Temat postu:

Jak Kobe gra 28 minut to i na obronę ma siłę. I to całkiem niezłą.

PostWysłany: Pon 18:00, 14 Sty 2013    Temat postu:

Jak rano przed wyjściem z domu sprawdzałem wynik to aż nie mogłem uwierzyć, może dlatego że już raz zdarzyło nam się w tym sezonie przegrać z Cavs. Bardzo się cieszę z wygranej.
Jednakże z drugiej strony już nie raz byliśmy pełni nadziei, że 'to zwycięstwo nas obudzi' i wychodziło to zazwyczaj delikatnie mówiąc średnio. Tak więc nie popadam w euforię. Zamiast tego trzymam kciuki za mecz z Bucks Smile

BlackMamba

Posty: 2614

PostWysłany: Pon 18:09, 14 Sty 2013    Temat postu:

Clark zagrał fajnie, widać, ze chłopakowi chce się walczyć, szczególnie na tablicy przeciwników. Martwi ilość strat, szczególnie 6 w 6 akcjach pod rząd w drugiej kwarcie. Dobrze, że to tylko Cavs byli. Obrona poprawiona, ale do ideału jeszcze bardzo daleko. Z Howarda się śmiali, że chodzi uradowany po porażkach to dzisiaj nawet jednego uśmiechu na jego twarzy nie było Smile Nash rzuca techniczne rzuty wolne, brawo Kobe Smile

STACHOO
Rookie
Rookie

Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 58

PostWysłany: Pon 18:34, 14 Sty 2013    Temat postu:

no zobaczymy jak to dalej bedzie, miejmy nadzieje, ze wreszcie zaskoczy ta cala maszyna. co do clarka to powinnien dalej wychodzic w s5 trzeba dalej dawac mu szanse, a gasol moze byc zmiennikiem howarda jak i clarka i tez moze niezle minuty dostac

PostWysłany: Pon 19:44, 14 Sty 2013    Temat postu:

Mnie najbardziej cieszy Howard. W poprzednich meczach, było widać, że to nie ten sam gracz co w Orlando. Dzisiaj był bestia. Kiedy jest bestia gnieciemy pod koszem strasznie, miejsca na obwodzie jest w bardzo dużo, bo przy Howardzie jest 3 graczy, wtedy Clark sobie wbiega, Meta czeka w rogu a Kobe ma bardzo duzo miejsca, z Cavs to wyglądało ładnie, zobaczymy jak bedzie wyglądać z Miami.. Clark może dostawać minuty też na pozycji nr 3, więc 30 min Gasola spokojnie można wkomponować, jeżeli bedzie grał z ławki. Juz nie można sobie pozwolić na porażki z frajerami.

PS. Matek powoli widzę, że Morris bardziej się przydaje tej drużynie niż Meeks. My potrzebujemy obrońców,bo w ataku mamy problem bogactwa, a Morris broni o wiele lepiej.

Ostatnio zmieniony przez gugf2 dnia Pon 19:48, 14 Sty 2013, w całości zmieniany 2 razy
Golden Boy

Posty: 3500

PostWysłany: Pon 20:06, 14 Sty 2013    Temat postu:

Miło mi słyszeć, że ktoś jeszcze to zauważył Smile

Morris też nie może być zostawiany sam na obwodzie bo całkiem solidnie rzuca, więc ogólnie dla drużyny tak jak mówiłem wielokrotnie, a za co byłem ciśnięty, Morris>Meeks.

Cisza
Starter
Starter

Posty: 835

Pomógł: 7 razy

PostWysłany: Wto 14:35, 15 Sty 2013    Temat postu:

Fakt zgadzam się Moriss dobrze broni ale Meeksa bym nie skreślał, bo gość jest spoko jak ma kogoś słabszego do obrony. Rzut ma dobry i stara się walczyć. A co do Gasola z ławki to już dawno dawno pisałem, że mógłby grać na C, a czasem tylko na PF w duecie z Howardem. No i Clark na plus widać, że chce się przebić.

PostWysłany: Wto 17:19, 15 Sty 2013    Temat postu:

Dokładnie, im więcej sobie wyskacze tym wyższy i dłuższy kontrakt dostanie. Poczekajmy jeszcze troszkę, na razie zagrał dwa dobre mecze, niech udowodni swoja wartość.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LA Lakers Strona Główna -> Sezon 2012/2013 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)