Sophomore

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 369

PostWysłany: Wto 21:40, 18 Gru 2012    Temat postu:

Zobaczymy jaki wpływ na grę będzie miał powrót Pau'a. Mam nadzieję, że jak wstanę rano to będę zadowolony z wyniku Wink

BlackMamba

Posty: 2614

Pomógł: 20 razy

PostWysłany: Wto 21:51, 18 Gru 2012    Temat postu:

Maczeta23 napisał:
Czyli kolejne zmiany w rotacji, o której jest dzisiaj mecz?

tak, jest o 4:30, kurde docencie to, ze się postarałem i korzystajcie z tego jakże kolorowego kalendarza Smile http://www.lakers.fora.pl/mecze,19/kalendarz-sezon-2012-2013,85.html

Dodam, że mecze są wpisane w dniach i godzinach przeliczonych na polski czas. Trochę roboty z tym było Wink

Post został pochwalony 1 raz
Wojtas1989

Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 448

Pomógł: 9 razy

PostWysłany: Śro 5:12, 19 Gru 2012    Temat postu:

Wow, Gasol gra dzisiaj naprawdę dobrze. I to po obu stronach parkietu!

PostWysłany: Śro 5:46, 19 Gru 2012    Temat postu:

Za 19 minut pierwszej połowy +4, za ostatnie 5 minut niestety 2. Gdyby nie ten moment Mullensa moglibyśmy prowadzić ponad piętnastoma punktami już na początku 2 ćwiartki. Całkiem fajnie graliśmy 2 część 1 kwarty i 7 minut drugiej, potem przyszedł moment Walkera i od tego czasu jakoś stracielismy koncept i w ataku i obronie. Oby to była chwilowa zadyszka.

Pau bardzo fajnie przyspiesza grę w ataku, rola Howarda wzrasta wraz z jego minutami spędzonymi na boisku. Widać, że jeszcze nie siedzi mu rzut, ale to akurat po takiej przerwie nie może dziwić.
Te 19 minut było tym bardziej świetne, że nie był oparty na trójkach, które dzisiaj rzucamy sporo słabiej niż zwykle.

Wojtas1989

Posty: 448

PostWysłany: Śro 6:06, 19 Gru 2012    Temat postu:

Przegrywamy różnicą 18 punktów... Nie bronimy wcale.

Swiderro
Rookie
Rookie

Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 105

PostWysłany: Śro 6:52, 19 Gru 2012    Temat postu:

morris idiotyczna gra w 4 kwarcie, po co on bierze gre na siebie i wejscia pod kosz?

PostWysłany: Śro 7:05, 19 Gru 2012    Temat postu:

Ufff, ale takie przestoje nie powinny nam się przydarzać. Gasol bardzo na plus i Morris swietna obrona.

Darek
Starter
Starter

Posty: 1185

PostWysłany: Śro 7:07, 19 Gru 2012    Temat postu:

Uff...

Ależ ta nasza gra jest nierówna, Tak jak mówicie, przez 7 minut 3 kwarty nie broniliśmy wcale. Później run 22-4 dla nas Very Happy i bardzo dobra obrona. Koniec meczu to już toporna koszykówka ze słabą skutecznością po obu stronach. Dobrze, że wybronili tę ostatnią akcję, bo już myślałem, że znów przegramy, szczególne brawa dla Howarda, który dobrze wyblokował Kembe.

lewy
Sophomore
Sophomore

Posty: 274

PostWysłany: Śro 8:10, 19 Gru 2012    Temat postu:

Rzuty KB w końcówce wołały o pomstę do nieba. Można go kochać i nienawidzić za razem. Jednak dzisiaj pod koniec tylko on rzucał i w zdecydowanej większości ceglił niemiłosiernie. 1 pkt więcej od Bobcats... no ok, ale dobrze, że w tą stronę, a nie w drugą.

Golden Boy
Playoffs MVP

Posty: 3500

Pomógł: 30 razy

PostWysłany: Śro 8:27, 19 Gru 2012    Temat postu:

Nie ma czym się cieszyć. Fajnie, że W, ale styl fatalny. Boję się wyjazdu do Oakland.

Żeby wejść do PO potrzeba będzie ok 48W, policzcie sobie jaki musielibyśmy wykręcić bilans do końca sezonu... O czwórce i rozstawieniu chociaż w pierwszej rundzie nie mówię, to jest poza zasięgiem.

BlackMamba

Posty: 2614

PostWysłany: Śro 8:30, 19 Gru 2012    Temat postu:

Małe podsumowanie:

airmax

Posty: 2522

No. Żeby mieć 48 zwycięstw musimy z pozostałych 56 meczy wygrać 36 (o ile coś mi się nie pomieszało).

A ja przed sezonem stawiałem na około 50-55 wygranych Smile.

Darek
Starter
Starter

Posty: 1185

PostWysłany: Śro 8:55, 19 Gru 2012    Temat postu:

Oglądaliscie ten mecz?
Za bardzo panikujecie. Ten mecz za wyjątkiem końca 2 i początku trzeciej kwarty był znośny. Powiedziałbym nawet, że dużo lepszy od niektórych. Wreszcie można było zauważyć obronę. W ataku mimo pudeł za 3 potrafiliśmy utrzymywać się w grze. Cudów nie ma, bo nie może być, ale określanie tego meczu fatalnym to jednak trochę przesada.

gugf2
All-star
All-star

Posty: 1858

PostWysłany: Śro 9:05, 19 Gru 2012    Temat postu:

Były momenty bardzo dobre, były też fatalne, respekt dla ekipy że wyszli z -18scie. Większość wyrównanych końcówek w tym roku przegraliśmy.. A tą akurat wygraliśmy. Widzę już optymistyczne prognozy, że o PO możemy pomarzyć xd

Keshi666
Rookie
Rookie

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 227

PostWysłany: Śro 9:23, 19 Gru 2012    Temat postu:

Kobe znowu grubo ponad 40minut, WTF?! Kobe powinien zagrać z góra tyle co Pau, wygrana cieszy, ale jej styl nie za bardzo. Dobrze że odrobili tamtą stratę bo by było upokorzenie u siebie z Bobkami.

Golden Boy

Posty: 3500

PostWysłany: Śro 9:36, 19 Gru 2012    Temat postu:

Kobe w meczu z takimi bolkami powinien grać lekko powyżej 30 minut, szczególnie gdy ma solidnego zmiennika. Kiedy odpocznie jeśli nie z nimi? MDA wie, że musi gonić bilans i zajeżdża Kobe.

Obiuankenobi
All-star
All-star

Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1265

PostWysłany: Śro 9:59, 19 Gru 2012    Temat postu:

mecz z dupy. momentami bardzo przyzwoicie w obronie i ataku, a momentami tragicznie. Dobrze, że chociaż są momenty dobrej gry, to zawsze jakiś progres Wink

crunch time z bobcats w staples! - nie sądzilem, że tego dożyję. Zwłaszcza przed sezonem, heh.

MDA odstawił z rotacji Hilla i Jamisona, bo chce grać szybciej. Na 4 będzie ogrywał MWP i pewnie tego niedoroba Ebanksa będzie wypuszczał na 3 w s5. Jak wróci Nash i da to odrobinę dobrego impulsu i przełoży się to na wyniki (choćby chwilowo) to będzie udowadniał MDA, że to jest ta droga i wtedy należy się spodziewać transferu Hilla i może Gasola. Pau dziś nieźle ale nie trafiał i wydać było, że MDA to wkurza bardziej niż cegły airballe Ebanksa.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum LA Lakers Strona Główna -> Sezon 2012/2013 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)